kasper
09 بهمن 1401 - 22:53

سیطره قسام بر کوادکوپتر صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای مقاومت است

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» تاکید کرد که تصرف کوادکوپتر رژیم صهیونیستی توسط گردان های قسام ضربه بزرگی به این رژیم و پیروزی بزرگی برای مقاومت است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اسماعیل رضوان یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی «حماس» تاکید کرد که سیطره گردان های قسام بر کوادکوپتر صیهونیستی در جریان تجاوز اخیر به نوار غزه، ضربه امنیتی بزرگی به دشمن صهیونیستی و پیروزی دیگری برای مقاومت فلسطین است.

وی تاکید کرد که گردان های قسام با سیطره بر این کوادکوپتر، دستاوردی دیگر کسب و ضربه امنیتی بزرگی به دشمن صهیونیستی وارد کرد و با این کار، آسمان غزه را به روی هواپیماهای رژیم صهیونیستی بست.

این رهبر فلسطین اظهار داشت: تصرف این کوادکوپتر و دست یابی به اطلاعاتی مهم و حساس در مورد دشمن، بیانگر موفقیت این گردان ها در نفوذ به نهادهای نظامی صهیونیستی است و این نشانگر ضعف و سستی این نهادها است.

وی با بیان اینکه موفقیت های پی در پی قسام بیانگر ابداع و نوآوری مقاومت فلسطین است، تاکید کرد که دشمن صهیونیستی در مقابله با ابتکارات و نوآوری های مقاومت ناکام مانده است.

اسماعیل رضوان با تاکید بر اینکه دشمن جنایتکار صهیونیستی سست‌تر از خانه عنکبوت است، از گردان های قسام به خاطر این دستاورد بزرگ تقدیر کرد.

گفتنی است، گردان های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» پیشتر اعلام کرد که با تصرف یک کوادکوپتر به اطلاعات حساسی از دشمن صهیونیستی دست یافته است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1006151