kasper
27 بهمن 1401 - 10:41

مولدسازی در کرمانشاه؛ شناسایی ۴۲۵ میلیارد تومان اموال دولتی راکد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه از شناسایی ۱۵۷ ملک در طرح مولدسازی داریی‌های دولت در استان خبر داد، گفت: ۵۵ ملک از این تعداد به ارزش ۹۴ میلیارد تومان مولدسازی شده و ۱۰۲ فقره دارایی به ارزش ۴۲۵ میلیارد تومان باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمود رشیدی‌اقدم مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه امروز در  جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای ارتقای طرح مولدسازی داریی‌های دولت، دستگاه‌های دولتی دارای‌های راکد و غیرقابل استفاده خود را به اداره امور دارایی و اقتصادی استان باید معرفی کنند.

وی ادامه داد: این طرح‌ها کمک فراوانی به تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی و افزایش بهره‌وری در استان کرمانشاه خواهد کرد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: در این راستا مکاتباتی با دستگاه‌های اجرایی انجام شده و پیگیر هستیم تا دارایی‌های دولت در دستگاه اجرایی که به صورت راکد و غیراستفاده هستند به منظور رشد اقتصادی استان شناسایی و در بخش مولدسازی و فروش دارایی‌ها برای کمک به بخش‌هایی که رفاه مردم را به‌دنبال دارد، واگذار شود.

وی با بیان اینکه در استان کرمانشاه ۱۵۷ ملک در این زمینه شناسایی شده، ادامه داد: ۵۵ ملک از این تعداد به ارزش ۹۴ میلیارد تومان مولدسازی شده و ۱۰۲ فقره دارایی به ارزش ۴۲۵ میلیارد تومان باقی مانده، لذا دستگاه‌های اجرایی باید دارایی که واقعا کمکی به دستگاه اجرایی نمی‌کند، معرفی کنند.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1040031